Restaurant Špejchar

Jste-li příznivci dobrého jídla, kvalitního pití, atmosféry pohody a nostalgie starých časů, pak vítejte v nekuřáckém restaurantu Špejchar v pasáži Fáberka v Boskovicích.

Ať už přijdete sami, s partnerem, pobavit se s partou přátel nebo uspořádat rodinnou oslavy jsme připraveni se o vás vždy pečlivě postarat se všemi detaily. Separátní salonek v patře je přímo předurčen pro firemní či maturitní večírky, svatby nebo obchodní jednání.

Naší specialtou je celoroční zahrádka zastřešená prosklenou otevírací střechou, která vám umožní vychutnat si váš oblíbený pokrem či nápoj pod širým nebem nejen během léta ale klidně i ve slunečných podzimních nebo dokonce zimních dnech.

Skutečně věříme, že láska prochází žaludkem. Proto věnujeme našim pokrmům péči téměř mateřskou – vždy je připravujeme z čerstvých surovin bez použití průmyslových dochucovadel, předsmažených polotovarů,...

A nezapomínáme ani na piva – naražené sudy jsou již uskladněny v samostatném chladicím boxu, kde jsou chlazeny na konstantní teplotu 10oC a takto ošetřené pivo jde přímo do výčepního zařízení. To nám umožňuje nabídnout vám pivo vždy v té nejvyšší kvalitě.

Doufáme, že naše snaha je nejen na pokrmech a nápojích ale také na interiéru a atmosféře restaurace znát a budete se k nám vždy rádi vracet.

Kontaktní informace

Restaurant Špejchar
Kpt. Jaroše 23
tel.: 515 55 40 50
email:
spejchar-restaurant@centrum.cz

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek: 11:00-22:00
Pátek a Sobota : 11:00-23:00
Neděle: zavřeno

Webové stránky

PŘEJÍT NA WEB

LiveStudio

Studio nabízí:
- cardio lekce (spalovací lekce)
- walking (chůze na pásech)
- TRX (závesný posilovací systém), atd...
- lekce pilates (cvičení, které pomáhá odbourávat bolesti zad, hlavy, kloubů....)

Kontaktní informace

LiveStudio
Hanka Oujeská
Kpt. Jaroše 23
tel.: 775 355 040
email: hanaoujeska@centrum.cz

Otevírací doba

Webové stránky

PŘEJÍT NA WEB

AutoCont CZ a.s.

AutoCont CZ je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí od roku 1990. K rychlému rozvoji v prvních deseti letech přispěla výroba vlastní značky osobních počítačů a systematické budování rozsáhlé obchodní a servisní sítě. V druhém desetiletí své existence se AutoCont CZ zaměřil na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu, čímž se postupně propracoval mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti rozsáhlých a složitých ICT projektů. Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, pečlivé sledování potřeb zákazníků a v neposlední řadě i promyšlená vnitřní organizace firmy – to vše přispělo k tomu, že je AutoCont CZ v současné době největším a nejvýznamnější českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií. AutoCont CZ je součástí AutoCont Holdingu, do kterého dále patří například slovenská ICT společnost AutoCont SK nebo největší dodavatel CAD řešení Autodesk v České republice firma CAD Studio.

Kontaktní informace

AutoCont CZ a.s.
Obchodní zastoupení – Boskovice
Kpt. Jaroše 23
tel. prodejna: 515 539 570
email: prodej.boskovice@autocont.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 8:00 - 12:00
13:00 - 17:00

Webové stránky

PŘEJÍT NA WEB

Kadeřnictví Šarm

Kadeřnictví Šarm pracuje s italskou vlasovou kosmetikou Z-ONE CONCEPT. Poskytuje služby na profesionální úrovni. Kvalitní střihy, barvení, melírování, společenské účesy, poradenství, zábalové masky, ošetření vlasů - Ultrasonic Repairing System (hloubková regenerace vlasů), vyživující speciální masky podle typu vlasů s masážemi, prodej vlasové kosmetiky, občerstvení.

Kadeřnice Šárka Bartoňová pracuje v oboru přes 18 let a za tuto dobu absolvovala mnoho školení nejen u firmy Z-ONE CONCEPT v Itálii, ale také u ostatních firem např. Lóreál, Wella... Pravidelně navštěvuje mezinárodní kadeřnický festival v Paříži a účastní se kadeřnických soutěží.

Kadeřnictví Šarm poskytuje příjemné prostředí, kde si můžete odpočinout a nechat si udělat nový účes.

Kontaktní informace

Kadeřnictví Šarm
Šárka Bartoňová
Kpt. Jaroše 23
tel.: 776 258 767
email: Bartonovasarka@seznam.cz

Otevírací doba

Pondělí: 10:00 - 19:00
Úterý: 8:00 - 14:00
Středa: 9:00 - 13:00
Čtvrtek: 10:00 - 19:00
Pátek: 8:00 - 14:00

Webové stránky

PŘEJÍT NA WEB

OK GROUP a.s.

Přední česká akciová společnost OK KLIENT, založená v roce 2009, je registrovaným pojišťovacím agentem, investičním zprostředkovatelem a samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.

Společnost poskytuje od roku 2011 broker poolové služby pojišťovacím poradcům, hypotečním makléřům a investičním zprostředkovatelům po celé České republice. Umožnit poradcům přístup k širokému portfoliu zajímavých produktů, spravedlivým provizním podmínkám, platným legislativním normám a k užitečným, ale především kvalitním poradenským nástrojům je to hlavní, co společnost neustále aktivuje. Jasně daný přístup ke kontrole dodržování etických postupů a principů je základním mottem společnosti.

OK KLIENT je členem profesního uskupení OK HOLDING. Jeho členové jsou nezávislými zprostředkovateli pojištění, spoření a investic, poskytovateli úvěrů či dotačními a ekonomickými poradci. OK HOLDING patří s předepsaným pojistným cca 1,9 mld. Kč mezi TOP 5 pojišťovacích makléřů v ČR.

Kontaktní informace

OK GROUP a.s.
David Paděra
Kpt. Jaroše 23
tel.: 723 064 193
email: david.padera@okklient.cz

Otevírací doba

Pondělí - Sobota: 9:00 - 17:00

Webové stránky

PŘEJÍT NA WEB

Mysteria Wellnesss

Mysteria wellness Vám nabízí příjemné prostory k relaxaci, finskou saunu, tropickou bio saunu, masáže, privátní whirlpool, tichou odpočívárnu a relax bar.
Relax bar nabízí nejen tradiční hermelín a vždy vychlazené točené pivo, ale i jiné pochutiny které povzbudí Vaše smysly při relaxaci u nás.
Sauna odstraňuje únavu, stres a nervozitu. Zlepšuje krevní oběh a tím napomáhá hojení různých typů poranění – svaly, klouby nebo vazy. Saunování má výrazné detoxikační vlastnosti a navíc slouží jako kosmetická péče o kůži.
Saunu je nejlepší navštěvovat od podzimu do jarních měsíců. Vyhnete se tím nachlazení, chřipce, prohřejete celý organismus a posílíte svoji imunitu.
V krásném prostředí našeho privátního whirlpoolu budete mít naprosté soukromí ať už se bude jednat o romantickou schůzku nebo netradiční posezení s přáteli.

Kontaktní informace

Mysteria Wellness
Kpt. Jaroše 23
tel.: 605 221 220
email:
info@mysteria-wellness.cz

Otevírací doba

Webové stránky

PŘEJÍT NA WEB

Europroject dotace

EUROPROJECT JE SPOLEČNOST ZAMĚŘENÁ NA PROFESIONÁLNÍ ZÍSKÁVÁNÍ DOTACÍ Z EVROPSKÝCH I NÁRODNÍCH FONDŮ
  • KOMPLEXNÍ MONITORING GRANTOVÝCH A DOTAČNÍCH PROGRAMŮ
  • PŘÍPRAVA PROJEKTU „NA KLÍČ“
  • PORADENSTVÍ, ANALÝZY PROJEKTŮ
  • PROVÁDĚNÍ VÝBĚROVÝCH ŘÍZENÍ
  • ŘÍZENÍ PROJEKTU – KOORDINACE AKTIVIT, DODRŽENÍ HARMONOGRAMU, ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA
  • VZDĚLÁVÁNÍ S TUZEMSKOU A MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ

Kontaktní informace

Europroject dotace
Kpt. Jaroše 23
tel.: 776 874 794
email: stepankova@europroject.cz

Otevírací doba

Webové stránky

PŘEJÍT NA WEB

Real Gold

Kontaktní informace

Europroject dotace
Kpt. Jaroše 23
tel.: 774 494 794
email: jan.stepanek@rkrealgold.cz

Otevírací doba

Webové stránky

PŘEJÍT NA WEB